Ustka, mieszkanie przy ul Marynarki Polskiej, nad morzem

Dodane: 29 Wrzesień 2022 14:31
2 dni temu


Zdjęcia
Ustka, mieszkanie przy ul Marynarki Polskiej, nad morzem
Opis nieruchomości:
Ustka, woj. Pomorskie, mieszkanie trzypokojowe z możliwością adaptacji poddasza, nad morzem, 71 m2, na sprzedaż 650 000,- Pln.

Oferuję na sprzedaż pełne możliwości i doskonale zlokalizowane mieszkanie w Ustce. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz korytarza. Do mieszkania przynależy poddasze o powierzchni około 20 m2, piwnica 24 m2 oraz pomieszczenie pomocnicze wyposażone w instalację wod-kan i energię elektryczną znajdujące się obok.

Nieruchomość o powierzchni 71, 16 m2 zlokalizowana jest przy ulicy Marynarki Polskiej. Z okien widok na port i najbardziej zanany deptak w Ustce prowadzący wprost na molo.
Wysokość opłaty do wspólnoty 250 pln, ogrzewanie z pieca gazowego dwu funkcyjnego.
Funkcjonalny i klimatyczny kominek dodaje całości praktyczności i uroku.

Mieszkanie rozkładowe, jasne. Przy sypialni garderoba, osobne WC, łazienka wyposażona w prysznic i wannę. Wejście na poddasze w mieszkaniu. Obok lokalu mieszkalnego dodatkowe pomieszczenie o powierzchni ok 8 m2, wyposażone w instalację wodno kanalizacyjną, idealne na pralnię.

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 24 m2, którą można przeznaczyć na lokal usługowy. W sąsiedztwie zabudowa mieszkalna i usługowa. Wyjście z budynku wprost na deptak. Do wspólnego użytku mieszkańców podwórko.

CENA : 650 000,- Pln do negocjacji


NAJWAZNIEJSZE INFORMACJE:

-3 piętro budynku wielorodzinnego
-pełna własność
-powierzchnia 71 m2
-poddasze 20 m2
-piwnica 24 m2
-dodatkowe pomieszczenie 8 m2
-wspólne podwórko
-pod zarządem wspólnoty
-ogrzewanie gazowe
-kominek opalany drewnem
-do morza ok. 800 m

USTKA to nadmorskie kąpielisko na środkowym wybrzeżu o niepowtarzalnych warunkach krajobrazowych u ujścia rzeki Słupi, 18 km na północ od Słupska.

Liczy około 17 tys. mieszkańców i rozciąga się na powierzchni ok. 1000 ha po obu stronach rzeki. Otoczona lasami, nadmorskimi wydmami i łąkami. Otwarte morze, bryza morska stanowiąca naturalną inhalację, lecznicze działanie żywicy czarnej sosny, błota o uzdrawiających właściwościach tworzą specyficzny, jedyny w Polsce mikroklimat.

Dzięki leczniczym właściwościom klimatu Ustka ma status uzdrowiska. Wysoki poziom usług turystycznych i sanatoryjnych, duża liczba dni nasłonecznionych w roku i liczne atrakcje letnie sprawiają, iż Ustka jest popularnym kurortem wypoczynkowo - zdrowotnym.

Jest to doskonałe miejsce na stały pobyt, ale również dobra inwestycja.


Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.

Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądźremontnieruchomości.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza.
Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.


Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sławno, ul. Basztowa 3a. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone .

Adres nieruchomości:
Słupsk, Słupsk, Pomorskie
Cena:
650


Skontaktuj Się
Osoba Kontaktowa:
Telefon:
781209155
  Wysłanych zapytań: 0 Ogłoszenia Premium